WOZY PASZOWE

                                                               

                                                                               

 

Wozy paszowe firmy Metaltech serii WP produkowane od 14 lat. Doświadczenie nabyte przez te wszystkie lata pozwala zakładowi Metaltech wystawić gwarancje na przekładnię wozu paszowego na 5 lat. Dobre komponenty i stal użyta do produkcji tych urządzeń sprawiły że seria WP jest już od dawna rozpoznawalną i poszukiwaną marką na rynku.

 

ALIMAMIX EVOLUTION

A-Lima-Bis oferuje wozy paszowe o różnorodnej pojemności zbiornika, co pozwala na wybór sprzętu odpowiedniego dla dowolnego gospodarstwa. Każdy wóz paszowy jest skonstruowany tak, by przygotować właściwie wymieszaną dawkę paszy. Maszyny wyposażone są w 1, 2 lub 3 ślimaki.

Proponowane wozy paszowe działają szybko, a jednocześnie nie mają dużego zapotrzebowania na moc. Każdy wóz paszowy może być wyposażony w dodatkowe elementy usprawniające pracę, a nasi fachowcy zajmują się również konstruowaniem urządzeń na specjalne zamówienie. Pobierz folder wozów paszowych tutaj

Grupa KUHN

 

 

Grupa KUHN oferuje szeroki zakres wyspecjalizowanych maszyn rolniczych, które są odpowiedzią na potrzeby rolników. Produkujemy innowacyjne oraz wysokiej jakości maszyny rolnicze, które są dostępne na całym świecie.


Copyright Belima (c) 2024 strona główna    |    o firmie    |    aktualności    |    promocje    |    kontakt projekt: